У Бородянці провели робочу зустріч щодо проєктування Центральної вулиці

by Redaktor
Image 2024 06 25 10:08:03

05.03.2024 року було підписано договір на розробку проєктної документації на реконструкцію вулично-дорожньої мережі по вулиці Центральній у селищі Бородянка Бучанського району Київської області.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області, в особі заступника начальника з розвитку доріг Колоса Олексія Володимировича (Замовник), з однієї сторони та ТОВ «НВФ «МОСТОПРОЕКТ», в особі директора Каплинського Дмитра Миколайовича (Виконавець), підписали договір. Предметом договору є те, що підрядник зобов’язується виконати роботи з розробки проєктної документації на реконструкцію вулично-дорожньої мережі вулиці Центральної в селищі Бородянка Бучанського району Київської області, а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконані роботи.

«Служба відновлення та розвитку інфраструктури розробила проєкт по Центральній вулиці. Ми провели чергову зустріч з представниками селищної ради та ТОВ «НВФ «МОСТОПРОЕКТ» щодо проєктування, внесення змін до проєкту, доповнень та правок. Згідно з проєктом, ми створимо нову, сучасну та безбар’єрну вулицю з передбаченням доріжок для пішоходів, в’їздів та виїздів, паркомісць, інших комунікацій, але завданням проєктування на Реконструкцію вулично-дорожньої мережі та благоустрою вул. Центральна в селищі Бородянка Бучанського району Київської області передбачено не лише влаштування дорожнього покриття, а й проєктування всіх інженерних мереж вулиці з врахуванням збільшення потужностей для подальшого нового будівництва та капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Читати також