Робочі наради

by hostwx

9 січня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів щотижневі робочі наради з керівниками структурних підрозділів, комунальних служб та установ, старостинських округів громади.

Хвилиною мовчання вшановано загиблого під Бахмутом Артема Леонідовича Ковальчука, військовослужбовця з Бородянки. Відтепер ім’я мужнього Героя назавжди вписано в історію Бородянської громади та України.

В ході засідання тривалим було обговорення реформування галузі медицини, про яке поінформував директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев. Так, мова йшла про фінансування закладів охорони здоров’я за рахунок місцевих громад, що ускладнено погіршенням ситуації на місцях після деокупації Київщини та інших регіонів. Присутнім представлено нову очільницю освітньої галузі – Наталію Новікову, що цього тижня вступає в свої повноваження. Начальниця ЦНАПу Світлана През повідомила про обов’язки по наданню адмінпослуг, покладені на старост згідно чинного законодавства. Начальниця загального відділу Олена Корнієнко зазначила, що протягом 2022 року її підрозділом отримано та опрацьовано більше 6 000 заяв від громадян. Начальниця відділу по роботі з персоналом Олена Блащук зупинилась на об’ємних змінах у законодавстві, що стосуються виплати лікарняних ПФУ, а також нової постанови КМУ про порядок ведення військового обліку в громадах.

Значну увагу Георгієм Єрком приділено алгоритму співпраці з благодійними фондами, які надають допомогу власникам будинків із 1-2 категорією руйнування, – тут є місце дублювання та повільне опрацювання інформації. Також на нарадах обговорено роботу критичної інфраструктури, підготовку до чергової сесії, технічні варіанти та особливості збереження графіті Бенксі, тощо.

Читати також