Робоча нарада

by hostwx

12 червня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Бородянської селищної ради, комунальних організацій та установ тергромади. У вступному слові він зупинився на складній екологічній ситуації в Херсонській області, що склалась внаслідок підриву військами рф Каховської ГЕС. Натепер у Бородянці триває масштабний збір гуманітарної допомоги херсонцям, зокрема, в Бородянському палаці культури імені Тараса Шевченка. До міста Марганець Нікопольської громади, яке теж потерпає за відсутності питаної води, прибув водовоз КП БСР «Бородянкатеплопостачання».

Протягом наради обговорено важливі для життєдіяльності громади питання. Так, начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська окремо зупинилась на питанні заборони Київською облрадою діяльності православної церкви московського патріархату. Поліцейський офіцер громади Сергій Галанзовський поінформував щодо перевірки укриттів і сховищ – в найкращому стані є розташовані у закладах освіти. Начальниця ЦНАПу Світлана През повідомила, що у громадян відсутня велика кількість документів, що виявляється під час подання ними заяв на єВідновлення або Експериментальний проєкт КМУ. Начальниця відділу освіти Наталія Новікова зазначила, що серед проблемних питань – наповнюваність закладів та завершення облаштування укриттів.

Крім цього, на засіданні порушено питання благоустрою населених пунктів, боротьби зі стихійними сміттєзвалищами, вивезення будівельного сміття, підготовка до зими котелень, тощо.

  

Читати також