Повертаємо світло: у травні енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання для понад 22 тисяч родин після ворожих атак

by Бондаренко Дмитро

Упродовж травня енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі повернули світло у 105 населених пунктів Київської області, які залишилися без світла через російські обстріли. Фахівці приступають до робіт одразу, як отримують дозвіл від військових та ДСНС. Наша мета – забезпечити села та міста електроенергією, що необхідно для нормального життя мешканців регіону.

У травні ворог продовжував атакувати Київщину ракетами та дронами. Попри посилення ворожих ударів по регіону, енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжують невпинно працювати. Загалом за місяць фахівці компанії відновили електропостачання для 22 132 родин на Київщині, чиї домівки були знеструмлені внаслідок російських атак. Наразі всі клієнти, які були знеструмлені внаслідок обстрілів, знову зі світлом.

З початку повномасштабного вторгнення компанія вже відновила електропостачання для понад 3,2 мільйона домогосподарств Київщини*.

Перевірити актуальну інформацію щодо електропостачання за вашою адресою можна в чат-боті Viber та Telegram, а також на офіційному сайті компанії.

Енергетики працюють 24/7, аби якнайшвидше повернути електропостачання в кожну домівку області.

 

*З урахуванням того, що деяким клієнтам електропостачання відновлювали кілька разів.

Читати також