Пленарне засідання дев’ятої (позачергової) сесії

by hostwx

10 червня відбулось пленарне засідання дев’ятої (позачергової) сесії під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Ним було спочатку зачитано в доповнення до порядку денного звернення КП БСР «Бородянкатеплопостачання» щодо затвердження граничної чисельності працівників. Надалі очільник громади доповів з першого питання про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок ТОВ «Боройл Термінал», зачитав Лист до керівництва ТОВ “СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА” з пропозицією щодо  вибудовування ефективного діалогу для розвитку соціального партнерства та спільного вирішення соціально-економічних питань Бородянської ОТГ, зокрема, пропозицію стати Генеральним спонсором Дитячо-юнацької спортивної школи та взяти участь у термомодернізації соціально важливих об’єктів, розвитку спортивної, дорожньої та комунальної інфраструктури громади.

Депутатами цього дня прийнято від Бучанської районної ради у комунальну власність індивідуально визначене майно, розглянуто лист КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» про вихід із засновників ТОВ «Бородянський завод біопалива» та повернення внесених коштів для подальшого використання на благо громади.

Начальник фінансового управління Олена Григораш доповіла про зміни до бюджету в частині надання КП БСР «Бородянкатеплопостачання» поворотної фінансової допомоги на підготовку до чергового опалювального сезону (придбання альтернативного палива та підготовку котелень). Керуюча справами (секретар) виконкому Юлія Самсонова поінформувала щодо змін до структури. Голова комісії з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій Олександр Михайлюк зачитав доповнення до Оптимізованої схеми перспективного розвитку системи теплопостачання смт Бородянка, роз’яснивши причини відключення ще декількох будинків від централізованого опалення: зношеність внутрішньобудинкових і зовнішніх мереж та чисельне відключення власників за власним бажанням. На завершення засідання депутатами затверджено зміни до складу комісій виконавчого комітету та нову редакцію Положення про відділ реєстрації місця проживання, щодо цих питань виступила депутат Любов Свінтуховська, та граничну чисельність працівників КП БСР «Бородянкатеплопостачання».

Читати також