Останній дзвоник сьогодні пролунав у Литовсько-українському ліцеї №1 та Бородянському академічному ліцеї

by Maker Content

Останній дзвоник сьогодні пролунав у Литовсько-українському ліцеї №1 та Бородянському академічному ліцеї.
Для школярів він став символом завершення навчального року, а для випускників — початком нового життєвого етапу.

Привітали учнів, педагогів та батьків із завершенням навчального року Бородянський селищний голова Олександр Сахарук, заступник селищного голови Вадим Шейко, радники селищного голови Андрій Висоцький та Євген Каленський:

«Останній дзвоник завжди символізує початок чогось нового та цікавого. Для більшості школярів — дзвоник запрошує пірнути у вир літніх канікул. З цікавими зустрічами, відпочинком, іграми та друзями. Для випускників сьогодні дзвоник, який роками запрошував на уроки, лунав в останній раз. Попереду новий етап. Можна сміливо сказати, що тепер ви ступаєте на першу сходинку дорослого життя. І нехай все у ньому складається добре — щоб вам крокувалося по цим сходам легко, щоб нові знання та досвід були успішними і ви стали людьми, якими пишатиметься громада. Низький уклін батькам та вчителям, що кожного дня своєю сумлінною працею, щирою любовʼю та турботою відкривали перед вами всі стежки. Низький уклін нашим Героям, що кожного дня боронять Україну від ворога. Вірте в себе, мрійте, підкорюйте нові вершини, створюйте нові прогресивні ідеї та технології, навчайтеся сумлінно. У ваших руках майбутнє України — вільної, незалежної, незламної, демократичної держави. Слава Україні!»

Останній дзвоник у Бородянці Фото Останній дзвоник у Бородянці Фото Останній дзвоник у Бородянці Фото Останній дзвоник у Бородянці Фото Останній дзвоник у Бородянці Фото Останній дзвоник у Бородянці Фото Останній дзвоник у Бородянці Фото Останній дзвоник у Бородянці Фото Останній дзвоник у Бородянці Фото

Читати також