ОГОЛОШЕННЯ жителям Бородянської територіальної громади щодо економного використання електроенергії

by Redaktor
Bsr Fav

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агерсії рф по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено. Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 червня 2024 р. № 510-р. «Деякі заходи щодо стабілізації роботи об’єднаної енергетичної системи України»  та з метою зниження навантаження не електромережі та економії електроенергії Бородянська селищна рада закликає кожного власника домогосподарства, квартири в багатоквартирному будинку, а також керівників ОСББ на території нашої громади, старостам, керівникам підприємств, установ та організацій, відповідально поставитися до питання зменшення використання електроенергії, зокрема шляхом припинення використання кондиціонерів повітря, зовнішнього освітлення будівель та прилеглої території.

По всій Україні діють стабілізаційні відключення.

З 23 червня, впровадились оновлені графіки стабілізаційних відключень, в яких змінилось відношення адреси клієнтів до груп, перевірити свій графік можна перейшовши за посиланням:

https://www.dtek-krem.com.ua/ua/shutdowns

Читати також