Прізвище, ім’я, по батькові
|
Посада
|
Гаряча лінія Ірини Захарченко
|
тел.: (+38) 093-1161413
|
E-mail
|
[email protected] |
Захарченко Ірина Валентинівна
|
Виконуюча обов’язки Бородянського селищного голови
|
Негреша Дмитро Михайлович
|
Перший заступник Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів |
Мороз Костянтин Львович
|
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
|
Романюк Віктор Валерійович
|
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
|
Клевчук Сергій Віталійович
|
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів
|
Федоренко Анатолій Миколайович
|
Староста Дружнянського старостинського округу № 1
(Дружня)
|
Недашківський Сергій Петрович
|
Староста Загальцівського старостинського округу № 2
(Загальці, Бондарня, хутір Гай, Нова Буда, Поташня)
|
Пилипенко Валентина Григорівна
|
Староста Качалівського старостинського округу № 3 (Качали, Волиця, Галинка, Стара Буда, Торф’яне) |
Соломенко Ніна Дмитрівна
|
Староста Майданівського старостинського округу № 4 (Майданівка, Вишняки, Язвинка) |
Машина Тетяна Костянтинівна
|
Староста Мирчанського старостинського округу № 5 (Мирча, Тальське, Коблиця, Коблицький ліс, Великий ліс)
|
Павлевська Вікторія Станіславівна |
Староста Новогребельського старостинського округу № 6
(Нова Гребля, Вабля)
|
Приходько Ігор Михайлович |
Староста Новозаліського старостинського округу № 7
(Нове Залісся, Небрат, Берестянка, Хутір Михайленків)
|
Ворона Тетяна Василівна | Староста Новокорогодського старостинського округу № 8 (Новий Корогод, Дмитрівка, Озерщина) |
Кравчун Олег Степанович
|
Староста Пилиповицького старостинського округу № 9 (Пилиповичі) |
Власюк Ганна Григорівна
|
Староста Шибенського старостинського округу №10
(Шибене, Красний Ріг)
|
Титенко Надія Іванівна | діловод Бородянської селищної ради (Дружнянського старостинського округу № 1) |
Титенко Олександра Анатоліївна | діловод Бородянської селищної ради (Дружнянського старостинського округу № 1) |
Кулик Тетяна Анатоліївна | діловод Бородянської селищної ради (Загальцівського старостинського округу № 2) |
Самченко Людмила Миколаївна | діловод Бородянської селищної ради (Загальцівського старостинського округу № 2) |
Слобожан Алла Миколаївна | діловод Бородянської селищної ради (Качалівського старостинського округу № 3) |
Червона Ольга Володимирівна | діловод Бородянської селищної ради (Майданівського старостинського округу № 4) |
Солдатенко Наталія Станіславівна | діловод Бородянської селищної ради (Мирчанського старостинського округу № 5) |
Нижник Лариса Костянтинівна | діловод Бородянської селищної ради (Новогребельського старостинського округу № 6) |
Волошина Ірина Сергіївна | діловод Бородянської селищної ради (Новозаліського старостинського округу № 7) |
Гапоненко Марина Миколаївна | діловод Бородянської селищної ради (Новозаліського старостинського округу № 7) |
Кирпель Парасковія Петрівна | діловод Бородянської селищної ради (Новокорогодського старостинського округу № 8) |
Хамустенко Аня Ільгізерівна | діловод Бородянської селищної ради (Пилиповицького старостинського округу № 9) |
Чайка Світлана Петрівна | діловод Бородянської селищної ради (Шибенського старостинського округу № 10) |
Балан Оксана Петрівна
|
Головний спеціаліст Бородянської селищної ради
|
Салахова Діна Фархатівна |
Начальник відділу управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності
|
Духненко Тетяна Олександрівна
|
Начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності |
Коновалова Алла Олександрівна | Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності |
Руденко Оксана Всеволодівна | Спеціаліст І категорії відділу економіки управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності |
Напісочна Тамара Григорівна | Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності управління економіки бухгалтерсього обліку та звітності |
Титенко Юлія Валеріївна
|
Начальник відділу з питань публічних закупівель
|
Войтковська Тетяна Юріївна | Головний спеціаліст відділу з питань публічних закупівель |
Павліченко Оксана Миколаївна | Головний спеціаліст відділу з питань публічних закупівель |
Шарикова Анна Володимирівна
|
Завідувач сектору місцевого розвитку
|
Зеленко Анна Сергіївна
|
Начальник земельного відділу |
Сичевська Таміла Йосипівна
|
Головний спеціаліст земельного відділу
|
Германчук Людмила Миколаївна
|
Спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою |
Міщенко Юрій Миколайович
|
Начальник відділу містобудування та архітектури
|
Литвин Наталія Володимирівна
|
Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури
|
Барбулов В’ячеслав Володимирович |
Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури
|
Нужна Олена Володимирівна
|
Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури
|
Коляденко Оксана Петрівна
|
Начальник відділу праці та соціального захисту населення |
Сапсай Олена Степанівна
|
Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення |
Качаленко Аліна Олександрівна
|
Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення |
Палагеча Світлана Борисівна
|
Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення |
Сміщук Вероніка Миколаївна
|
Головний спеціаліст (з повноваженнями інспектора праці) відділу праці та соціального захисту населення |
Святенко Світлана Володимирівна
|
Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення |
Іванішин Катерина Михайлівна
|
Начальник відділу по роботі з персоналом
|
Господарець Надія Юріївна | Головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом |
Корнієнко Олена Василівна
|
Начальник загального відділу
|
Сокол-Носенко Олександра Володимирівна
|
Головний спеціаліст загального відділу |
Воропай Ірина Юріївна
|
Головний спеціаліст загального відділу |
Баскакова Таїсія Петрівна
|
Начальник відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради)
|
Білецька Віталія Віталіївна | Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради) |
Кравчун Світлана Григорівна | Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради) |
Бондаренко Дмитро Валерійович | Спеціаліст І категорії з програмного забезпечення сектору з питань комунікацій та інформаційної політики |
Розпаченюк Юлія Андріївна
|
Начальник відділу з питань житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою Бородянської селищної ради
|
Корольова Альона Юріївна | Головний спеціаліст відділу з питань житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою Бородянської селищної ради |
Германчук Людмила Миколаївна | Спеціаліст І категорії відділу з питань житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою Бородянської селищної ради |
Кириченко Іван Васильович |
Завідувач архівного сектору
|
Юркевич Любов Миколаївна | Головний спеціаліст архівного сектору |
Демченко Сергій Олександрович
|
Начальник юридичного відділу
|
Шевченко Наталія Олександрівна | Головний спеціаліст юридичного відділу |
Черниш Наталія Володимирівна | Головний спеціаліст юридичного відділу |
През Світлана Станіславівна
|
Начальник відділу-центру надання адміністративних послуг
|
Савченко Віта Володимирівна | Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг |
Мащенко Майя Миколаївна | Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг |
Барбулова Наталія Леонідівна | Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг |
Кошка Марія Дмитрівна |
Начальник відділу реєстрації місця проживання
|
Свінціцька Інна Федорівна | Головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання |
Самойленко Людмила Петрівна | Спеціаліст І категорії відділу реєстрації місця проживання |
Цуруль Ірина Миколаївна
|
Начальник відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
|
Господарець Олександр Олександрович | Головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань |
Яковенко Павло Петрович | Головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань |
Йосипчук Микола Борисович
|
Завідувач господарством господарської служби
|
Новікова Наталія Вікторівна
|
Начальник відділу освіти
|
Шевченко Оксана Валеріївна | Головний спеціаліст відділу освіти |
Борздуха Оксана Миколаївна | Головний спеціаліст відділу освіти |
Дмитрук Світлана Сергіївна | Головний спеціаліст відділу освіти |
Вишинська Наталія Володимирівна |
Начальник відділу культури, молоді та спорту
|
Злобіна Ельвіра Миколаївна | Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту |
Домбровський Тарас Вікторович | Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту |
Вишняк Тетяна Леонідівна
|
Начальник служби (відділу) у справах дітей
|
Політико Марина Юріївна
|
Головний спеціаліст з юридичних питань служби (відділу) у справах дітей
|
Низовець Галина Андріївна |
Головний спеціаліст служби (відділу) у справах дітей
|
Лук’яненко Юлія Вікторівна | Провідний спеціаліст служби (відділу) у справах дітей |
Фінансове управління
|
|
Григораш Олена Юріївна
|
Начальник фінансового управління
|
Дерун Олена Миколаївна
|
Начальник бюджетного відділу
|
Глущенко Людмила Анатоліївна
|
Головний спеціаліст бюджетного відділу
|
Борейко Катерина Олександрівна
|
Головний спеціаліст бюджетного відділу
|
Богомолова Людмила Миколаївна
|
Начальник відділу доходів
|
Біленко Ілона Олегівна
|
Головний спеціаліст відділу доходів
|
Гулюк Ольга Олександрівна
|
Головний спеціаліст відділу доходів
|