Георгій Єрко провів щотижневі робочі наради

by hostwx

5 червня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів щотижневі робочі наради за участі керівників структурних підрозділів, комунальних організацій та установ громади. Окремо Георгій Єрко зупинився на роботі комісії з опрацювання заяв, поданих власниками зруйнованих квартир і будинків у Дії на Програму єВідновлення. Значну увагу в обговоренні також було приділено функціонуванню укриттів та сховищ на території тергромади, в т.ч. у майбутніх новобудовах. Натепер здебільшого вони розташовані в закладах освіти, тож заступником селищного голови Костянтином Морозом і начальницею відділу освіти Наталією Новіковою порушено питання забезпечення в них цілодобового чергування працівників, які будуть відповідальними за збереження матеріальних цінностей та роботу укриттів.

Не менш важливим для Бородянської тергромади є питання вивезення сміття зі старостинських округів, оскільки частина людей не оплачує цю послугу КО «Благоустрій-Бородянка», натомість пакети зі сміттям викидає у смітники біля багатоповерхівок у Бородянці або створює стихійні сміттєзвалища. Тут потрібен комплексний підхід і спільні зусилля як щодо належної роз’яснювальної роботи, так і щодо фіксації таких правопорушень та відповідного покарання адмінштрафами. Тут готові підключитися поліцейські офіцери громади, як зазначив Олег Маєвський, який звернувся до старост також із питання виявлення продажу в торгових закладах безакцизного товару.

Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський поінформував, що на Пісківському заводі скловиробів відкрилась певна кількість вакансій, тож бажаючі можуть звертатися в службу зайнятості. Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська анонсувала спільні з ГО «Мистецька сотня» виїзні фотовиставки в торгових центрах Києва для промоції Бородянської тергромади. Директорка Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко повідомила, що спільно зі МБО «БФ «СОС Дитячі містечка» соціальні педагоги та інші фахівці працюватимуть протягом червня в Загальцівському, Мирчанському та Шибенському старостинських округах, приділяючи увагу сім’ям із дітьми. Старостами також ініційовано обговорення дозвілля дітей під час тривалих літніх канікул за відсутності пришкільних таборів.

 

Читати також