До уваги ВПО!

by Redaktor
Uvaga Foto1

10 січня 2024 року в приміщенні Бородянської селищної ради (2 поверх, приміщення ЦНАП) за адресою: вул. Центральна, 230А в смт. Бородянка з 11-00 до 15-00 Координатори Проекту “Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо-переміщених осіб (ВПО)” проведуть консультування з подальшим супроводженням ВПО та мешканців громади з питань:

  • супровід ВПО щодо відновлення своїх прав на пошкоджене/знищене житло, а саме:
  • щодо надання компенсацій з використанням послуги “єВідновлення” за постановою КМУ від 21.04.2023 №381;
  • щодо надання компенсацій за знищені об’єкти нерухомого майна за постановою КМУ від 30.05.2023 №600.

А також консультації для людей, які втратили житло внаслідок війни (вразливих груп населення – осіб з інвалідністю, ВПО, жінок, що перебувають в скрутному становищі).

Більшість питань, з якими минулого разу звертались до регіональних координаторів мешканці громади переважно стосувалися: відсутності можливості подати Заяву про отримання компенсації через ЦНАП.

Слід зазначити, що така опція доступна для власників житла, яке зазнало пошкоджень.

Також люди цікавилися практичною стороною реалізації процедури придбання нового житла за рахунок отриманого житлового сертифікату.

У зв’язку з тим, що в кінці грудня був остаточно запущений процес реалізації житлового сертифікату для придбання нового житла та офіційно вже в січні повідомлено про першу практичну його реалізацію, сподіваємося що масштбно цей механізм запрацює вже найближчим часом.

Отримати онлайн консультації можливо кожного робочого дня за номерами телефонів регіональних координаторів:

Вікторія Коломієць +380930663653

Наталія Шевченко +380674042626

Проект створено КМО ВГО “Громадська мережа ОПОРА” ОПОРА Київ ЖИТЛО завдяки отриманому гранту від Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні у межах фінансової підтримки British Embassy Kyiv. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Читати також