До уваги мешканців громади!

by Redaktor
Bsr Fav

Мешканців Бородянської територіальної громади запрошують ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроєктом № 28-32-8 «Модернізація інфраструктури центральної лікарні м. Бородянка  (Бучанський район, Київська область) /KFW», що впроваджується у нашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проєкту  «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIII)».

План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я,  що можуть виникати в результаті впровадження субпроєкту, або впродовж його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Плані у термін до 25  липня 2024 року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроєкту та враховані у ПЕСМ.

У результаті впровадження субпроєкту у селищі Бородянка буде проведено реконструкцію будівлі патологоанатомічного відділення по вул. Семашко, 3. Також буде закуплено медичне обладнання.  Проєкт «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIII)» впроваджується на кошти уряду Німеччини через німецький Банк розвитку KfW.

План екологічного та соціального менеджменту (для Території Субпроєкту)

 

Читати також