До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

by hostwx

7 травня в Бородянській селищній територіальній громаді урочистостями в Качалівському, Мирчанському та Шибенському старостинських округах розпочався Марафон пам’яті з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього дня в селах біля Меморіалів слави відбулись мітинги за участі керівництва громади, депутатів різних рівнів, учнівської молоді, представників духовенства та ЗМІ.

У Качалах селищний очільник Бородянської ОТГ Олександр Сахарук спільно зі старостою округу Валентиною Пилипенко та депутатом Олександром Савченком вшанували земляків та всіх мужніх воїнів, кому Україна та світ завдячують перемогою над нацизмом. Спільно з представниками громади вони поклали квіти до пам’ятника загиблим у 1941-45 р.р.

У Мирчі відбулось урочисте відкриття оновленого Меморіалу слави. Серед гостей заходу були депутат обласної ради Галина Єрко, керівник обласного осередку партії «Наш край» Анатолій Присяжнюк, депутати Бородянської селищної ради, старости, учасники бойових дій. У своєму виступі староста Тетяна Машина подякувала керівнику громади Олександру Сахаруку, депутату Павлу Остапченку та меценатам, хто опікувався цим проектом.

На мітингу в Мирчі поіменно згадали всіх жителів, хто загинув на фронтах Другої світової, та тих, кого закатували нацисти в часи окупації. Хвилиною мовчання та живими квітами громада вшанувала їхню світлу пам’ять. Пам’ятаємо – перемагаємо!

 

Читати також