Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята

by Maker Content

У Бородянській громаді відбулася урочиста подія з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря. З професійним святом сімейних лікарів привітали Бородянський селищний голова Олександр Сахарук, головний лікар КНП БСР «Бородянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольга Савіна та сімейний лікар Юлія Гарбуза.

«Сімейний лікар — це не лише про лікування. Це про довіру, підтримку та щоденну турботу про людей. Щиро дякую вам за професіоналізм, відповідальність і самовіддану працю», — зазначив Олександр Сахарук.

Під час заходу сімейним лікарям громади вручили подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі та вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я громади.

Присутнім гарний настрій також подарували яскраві музичні подарунки.

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 1

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 2

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 3

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 4

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 5

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 6

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 7

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 8

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 9

Бородянською громадою відзначено сімейних лікарів з нагоди професійного свята - фото 10

Читати також