Бородянську тергромаду відвідали представники Програми Організації Об’єднаних Націй з населених пунктів UN HABITAT

by hostwx

25 жовтня Бородянську тергромаду відвідали представники Програми Організації Об’єднаних Націй з населених пунктів UN HABITAT. Після ретельного аналізу ними обрано Бородянську громаду в якості пілотної для своїх двох проєктів: «На шляху до інклюзивного та стійкого відновлення міст в Україні» та «Just transition: Цифрові інструменти та потенціал для інклюзивного, розумного та стійкого відновлення міст в Україні».

Олександр Сахарук розповів про чисельні людські жертви, руйнування житлового сектору та інфраструктури, які зазнала Бородянка та всі населенні пункти десяти старостинських округів від обстрілів та бомбардувань російськими окупантами. На зустрічі  було представлено стратегічний та інвестиційний план розвитку Бородянської селищної територіальної громади Upgrade4Borodyanka, в рамках обговорення якого накреслено робочий план дій щодо подальшої співпраці та комунікування.

Цього дня поважні гості також відвідали Модульне містечко для тимчасового проживання громадян, Музейний простір у Бородянському палаці культури імені Тараса Шевченка, відновлені завдяки співпраці з міжнародними партнерами та донорами заклади освіти і медицини в Загальцівському старостинському окрузі.

Довідково: Проєкт «На шляху до інклюзивного та стійкого міського відновлення в Україні» підтримує міське та територіальне відновлення і регенерацію до більш зеленого, стійкого, здорового та інклюзивного міського майбутнього. Результатом проєкту стануть стратегії та рекомендації щодо ініціатив швидкого відновлення та реконструкції, які, у свою чергу, сформують середньо- та довгострокові плани відновлення.

Проєкт «Just transition: цифрові інструменти та потенціал для інклюзивного, розумного та стійкого відновлення міст в Україні» підтримує розробку цифрових інструментів, надає стратегічні поради та розбудовує цифровий потенціал місцевого самоврядування, зосереджуючись на даних, картографуванні та візуалізації, відкритому прозорому цифровому управлінні та розумному місті, орієнтованому на людей.

     

Читати також