Бородянську тергромаду відвідала делегація Литовської Республіки

by hostwx

6 липня Бородянську тергромаду відвідала делегація Литовської Республіки. Бородянський селищний голова Олександр Сахарук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом,  депутаткою Сейму Далею Асанавічуте та супроводжуючими їх особами. В Україні Даля Асанавічуте відома як ініціаторка ряду ґрунтовних законопроєктів стосовно громадян, які підтримали російську агресію в Україні, є членикинею Комітету з європейських справ, зокрема, опікується освітою дітей.

Поважні гості у супроводі начальниці відділу освіти Наталії Новікової ознайомились із ходом будівельних робіт у Бородянському ліцеї № 1. Директорка ліцею Інна Романюк поділилась, наскільки діти та батьки громади чекають на відновлення навчання в цьому закладі освіти. Завдяки потужній ефективній підтримці Уряду Литви ліцей буде облаштовано сучасним технічними засобами, він буде комфортним для навчання та стане справжнім осередком науки і знань. Делегація також оглянула бомбосховище, яке споруджується тут.

Крім цього, відбулась зустріч та спілкування із мешканцями модуля, спорудженого за рахунок Литовської Республіки в Бородянці для тимчасового проживання осіб, які втратили своє житло внаслідок агресії військ рф.

 

Читати також