🏆⚽️ 16 серпня в Бородянці визначилися володарі Відкритого турніру «Bordo CUP-2025» Бородянської ТГ з футболу серед юнаків 2015 року народження. Участь в розіграші переможця змагань, який проводився у двох лігах, взяли вісім команд із ⚽️Фастова, ⚽️Обухова, ⚽️Білогородки, ⚽️Бородянки, Клавдієве та гості з ⚽️Києва.
В результаті у Голд-ліги володарем Кубка стала 🥇ДЮСШ «Поділ». Срібло взяла місцева🥈ДЮСШ «Бородянка-Полісся»(2015 р.н.), а на третьому місці опинилися футболісти🥉ДЮСШ «Фастів», четверте місце посіла команда ФК Кудрівка.
🏆Переможцем Сільвер-ліги стала команда 🥇«Белгород» (Білогородка). Другими стали гравці 🥈обухівського ФК «Вертикаль», третіми господарі поля – 🥉ДЮСШ «Бородянка-Полісся (2016 р.н)», четверте місце посіла команда із Клавдієво.
На заході були присутні почесні гості – начальник Управління молоді та спорту КОДА Андрій МИХАЛЬЧУК, в.о. Голови Бородянської селищної ради Ірина ЗАХАРЧЕНКО, начальник відділу молоді та спорту Бородянської селищної ради Тарас ДОМБРОВСЬКИЙ, директор Спорт для всіх Київщина Олександр ВЛАСЮК, директор Бородянської ДЮСШ Володимир ШОМА та очільник Управління масового спорту в Київській області Роман ЩЕГЛЮК.
Захід був організований Відділом молоді та спорту Бородянської селищної ради спільно з Управлінням молоді та спорту КОВА. #бородянка, #молодьспорт


