Апаратна нарада

by hostwx

1 листопада селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів, організацій, установ та комунальних підприємств громади. В зв’язку зі складної епідеміологічною ситуацією, нараду проведено в скороченому форматі.

Чільним питанням обговорення на засіданні була тема захворюваності на коронавірус та рівня вакцинації населення. Щодо цього доповів головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський. Він підкреслив, що працівники первинної ланки медицини працюють понаднормово, оскільки значно збільшилась кількість бажаючих зробити щеплення і кількість хворих теж не меншає. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала, що в умовах «червоної зони» Київщини натепер працюють всі дитсадки та 1-4 класи, учні старших класів навчаються дистанційно. Лише в Шибеному та Новому Заліссі, ДЮСШ та Дитячій музичній школі мистецтв навчальний процес триває у звичайному режимі, оскільки тут вакциновано 100 % працівників шкіл.

На нараді також обговорено наповнення бюджету громади, оновлення в законодавстві щодо відрахувань у державний бюджет. Начальник Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Юлія Титенко порушила питання заборгованості громадян та юридичних осіб по сплаті податків на нерухомість та інше. Вирішено доручити очільникам старостинських округів здійснити широку роботу щодо цього на місцях.

Читати також