Апаратна нарада

by hostwx

4 жовтня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів, керівників комунальних підприємств, установ та організацій громади.

У своєму виступі на нараді начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла, що протягом тижня ряд шкіл долучились до акції «Зростаємо разом», та щодо ситуації зі захворюваністю на коронавірус: натепер 1 група дитсадка «Струмочок» на карантині, всі інші заклади працюють в звичайному режимі. Директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев нагадав присутнім, що з 1 жовтня повністю відмінено дію паперових лікарняних листів, його заклад впровадив це ще з 1 серпня. Також керівник вторинної ланки медицини зазначив, що натепер стаціонарне відділення переповнене, бо обслуговує пацієнтів декількох громад, у яких лікарні було переформатовано для хворих із коронавірусом. Головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський поінформував про хід вакцинації в громаді та відзначив велике навантаження на «невідкладну допомогу» – 106 викликів за тиждень.

Виступ директора Центру надання соціальних послуг Ірини Мельниченко стосувався питання соціальної допомоги важким хворим, які знаходяться вдома і є людьми у складних життєвих обставинах. Начальник відділу-ЦНАПу Світлана През зупинилась на питанні надання громадянам нових видів послуг у зв’язку з тим, що замість ДАБІ тепер в Україні створено ДІАМ. Начальник Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Юлія Титенко порушила питання дотримання підприємцями громади норм чинного законодавства при сплаті податків, у т.ч. за оренду майна та земельних ділянок.

На засіданні виступили керівники комунальних підприємств громади, які висвітлили ситуацію з наданням послуг із теплопостачання та ліквідації аварійних ситуацій на лініях електромереж. Також обговорено наповнення бюджету Бородянської ОТГ, підготовку до відзначення Дня захисника України, тощо.

Читати також