Апаратна нарада

by hostwx

13 вересня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств. Відкриваючи нараду, він зупинився на робочій зустрічі в Дружнянському старостинському окрузі за участі представників правоохоронних органів, темою якої було покращення криміногенної ситуації.

У своєму виступі начальник відділу освіти Тетяна Кравчук зазначила, що натепер у 9 закладах освіти вакциновано від коронавірусу вже більше 80 % учителів та працівників, і підкреслила, що всі освітяни свідомі того, що вони належать до групи ризику, водночас, вакцинація в державі є добровільною. Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський поінформував, що статистика зі захворюваністю на СOVID-19 натепер має тенденцію до незначного збільшення. У той же час, бригадами «невідкладної допомоги» громади за тиждень здійснено 114 виїздів з інших видів захворювань.

Начальник відділу-Центру надання адміністративних послуг Світлана През повідомила на засіданні щодо отримання фахівцем Центру Вітою Савченко Подяки від Київської облдержадміністрації до Дня адміністратора та зупинилась на підвищенні рівня кваліфікації відповідно сучасних вимог до надання послуг.

На апаратній нараді також обговорено підготовку до опалювального сезону, оптимальні терміни висадки дерев у рамках акції «Зростаємо разом», питання благоустрою, тощо.

Читати також