Апаратна нарада

by hostwx

2 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств ради. У своєму виступі він зупинився на головних темах ХVI муніципального форуму, в роботі якого напередодні брав участь. Мова, зокрема, йшла щодо панельних дискусій з різних аспектів реформи децентралізації, чіткої стратегії розвитку, перспектив для ОТГ у рамках Київської агломерації та інш. Як підкреслив Олександр Сахарук, чільними принципами самоврядної влади мають і надалі бути патріотизм, відповідальність і ефективність дій.

У ході апаратної наради начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила про 90-відсоткову готовність закладів освіти до початку нового року. Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев поінформував про роботи з протипожежної безпеки в стаціонарному відділенні та ситуації з фінансовим забезпеченням підприємства. Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський доповів по ситуації зі щепленням від коронавірусу.

На нараді також розглянуто питання благоустрою сіл, відключення багатоквартирних будинків від централізованого опалення, підготовки до відзначення в громаді Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, тощо.

Читати також