18 травня Бородянський селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду зі старостами, керівниками виконавчих органів селищної ради, комунальних підприємств, установ та служб громади.
Під час наради обговорено актуальні питання життєдіяльності Бородянської селищної територіальної громади, підсумовано виконану роботу та визначено першочергові завдання на найближчий період.
Приділено увагу питанням благоустрою та підготовки територій громади до проведення масових заходів і завершення навчального року, організації випускних заходів у закладах освіти громади, проведенню культурно-масових заходів, координації роботи структурних підрозділів та комунальних служб.
За результатами апаратної наради селищний голова Олександр Сахарук надав відповідні доручення керівникам виконавчих органів, комунальних підприємств та відповідальним службам громади.





