«Ангели в білих халатах, загартовані вогнем»: Бородянка привітала медичних сестер із професійним святом

by Maker Content

12 травня з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер у Бородянській громаді відбувся урочистий захід «Ангели в білих халатах, загартовані вогнем». У цей день слова вдячності, шани та поваги лунали для медичних працівників, які щодня на варті здоров’я та життя людей.

Медичних працівників КНП БСР «Бородянська центральна районна лікарня», КНП БСР «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Бородянської селищної ради» привітав Бородянський селищний голова Олександр Сахарук.

«Сьогодні медичні сестри — це не лише фахівці своєї справи, а й справжні символи стійкості та милосердя. Ви підтримуєте, рятуєте, повертаєте людям віру й надію. У надзвичайно непростих умовах війни ви залишаєтеся сильними, людяними та відданими своїй професії. Від імені всієї громади щиро дякую вам за вашу щоденну працю, терпіння і великі серця», — зазначив Олександр Сахарук.

Під час заходу кращих працівників галузі відзначено грамотами та подяками за сумлінну працю, високий професіоналізм і відданість обраній справі.

Захід став ще однією нагодою висловити вдячність тим, хто щодня дарує турботу, підтримку та надію, працюючи заради здоров’я усіх нас.

Бородянка привітала медичних сестер із професійним святом - фото 1

Бородянка привітала медичних сестер із професійним святом - фото 2

Бородянка привітала медичних сестер із професійним святом - фото 3

Бородянка привітала медичних сестер із професійним святом - фото 4

Бородянка привітала медичних сестер із професійним святом - фото 5

Бородянка привітала медичних сестер із професійним святом - фото 6

Бородянка привітала медичних сестер із професійним святом - фото 7

Читати також