В Бородянці відкрили перше на Київщині модульне містечко

by hostwx
7051d2c4 8ec4 400c 8c90 A6de955f46fe

Сьогодні в Бородянці відкрито  модульне містечко за участі Прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького  та Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова. Про це повідомив очільник громади Георгій Єрко.

«Як зазначив Олексій Чернишов, такий варіант проживання, звісно, є тимчасовим. Мінрегіон зараз активно напрацьовує середньострокові та довгострокові варіанти вирішення житлових потреб та відновлення пошкодженого житлового фонду на деокупованих територіях», – зауважив Г.Єрко.

Також він повідомив, що Бородянка стала першим населеним пунктом у Київській області, де встановили модульне містечко і вже заселятимуть людей. «Адже наше  селище  зазнало катастрофічних  руйнувань. Нині ми зможемо тимчасово розмістити 352 особи», – наголосив керівник БСР. 

– Дякую Уряду Польщі, який надає нам систематичну посильну підтримку. Зокрема, модульне містечко передано нам від польських друзів безкоштовно, включно з доставкою, збіркою та меблями,  – підсумував подію в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО.

Читати також