Прізвище, ім’я, по батькові |
Посада |
Захарченко Ірина Валентинівна | Секретар селищної ради (виконуюча обов’язки Бородянського селищного голови) |
Негреша Дмитро Михайлович | Перший заступник Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів |
Мороз Костянтин Львович | Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів |
Романюк Віктор Валерійович | Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів |
Клевчук Сергій Віталійович | Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів |
Федоренко Анатолій Миколайович | Староста Дружнянського старостинського округу № 1
(Дружня) |
Недашківський Сергій Петрович | Староста Загальцівського старостинського округу № 2
(Загальці, Бондарня, хутір Гай, Нова Буда, Поташня) |
Пилипенко Валентина Григорівна | Староста Качалівського старостинського округу № 3
(Качали, Волиця, Галинка, Стара Буда, Торф’яне) |
Соломенко Ніна Дмитрівна | Староста Майданівського старостинського округу № 4
(Майданівка, Вишняки, Язвинка) |
Машина Тетяна Костянтинівна | Староста Мирчанського старостинського округу № 5
(Мирча, Тальське, Коблиця, Коблицький ліс, Великий ліс) |
Павлевська Вікторія Станіславівна | Староста Новогребельського старостинського округу № 6
(Нова Гребля, Вабля) |
Приходько Ігор Михайлович | Староста Новозаліського старостинського округу № 7
(Нове Залісся, Небрат, Берестянка, Хутір Михайленків) |
Ворона Тетяна Василівна | Староста Новокорогодського старостинського округу № 8
(Новий Корогод, Дмитрівка, Озерщина) |
Кравчун Олег Степанович | Староста Пилиповицького старостинського округу № 9
(Пилиповичі) |
Власюк Ганна Григорівна | Староста Шибенського старостинського округу №10
(Шибене, Красний Ріг) |
Титенко Надія Іванівна | діловод Бородянської селищної ради
(Дружнянського старостинського округу № 1) |
Титенко Олександра Анатоліївна | діловод Бородянської селищної ради
(Дружнянського старостинського округу № 1) |
Кулик Тетяна Анатоліївна | діловод Бородянської селищної ради
(Загальцівського старостинського округу № 2) |
Самченко Людмила Миколаївна | діловод Бородянської селищної ради
(Загальцівського старостинського округу № 2) |
Слобожан Алла Миколаївна | діловод Бородянської селищної ради
(Качалівського старостинського округу № 3) |
Червона Ольга Володимирівна | діловод Бородянської селищної ради
(Майданівського старостинського округу № 4) |
Солдатенко Наталія Станіславівна | діловод Бородянської селищної ради
(Мирчанського старостинського округу № 5) |
Нижник Лариса Костянтинівна | діловод Бородянської селищної ради
(Новогребельського старостинського округу № 6) |
Волошина Ірина Сергіївна | діловод Бородянської селищної ради
(Новозаліського старостинського округу № 7) |
Гапоненко Марина Миколаївна | діловод Бородянської селищної ради
(Новозаліського старостинського округу № 7) |
Кирпель Парасковія Петрівна | діловод Бородянської селищної ради
(Новокорогодського старостинського округу № 8) |
Хамустенко Аня Ільгізерівна | діловод Бородянської селищної ради
(Пилиповицького старостинського округу № 9) |
Чайка Світлана Петрівна | діловод Бородянської селищної ради
(Шибенського старостинського округу № 10) |
Балан Оксана Петрівна | Головний спеціаліст Бородянської селищної ради |
Корольова Альона Юріївна | Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій |
Салахова Діна Фархатівна | Начальник відділу управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності |
Духненко Тетяна Олександрівна | Начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності
управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності |
Коновалова Алла Олександрівна | Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності |
Руденко Оксана Всеволодівна | Спеціаліст І категорії відділу економіки управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності |
Напісочна Тамара Григорівна | Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності
управління економіки бухгалтерсього обліку та звітності |
Титенко Юлія Валеріївна | Начальник відділу з питань публічних закупівель |
Войтковська Тетяна Юріївна | Головний спеціаліст відділу з питань публічних закупівель |
Павліченко Оксана Миколаївна | Головний спеціаліст відділу з питань публічних закупівель |
Шарикова Анна Володимирівна | Завідувач сектору місцевого розвитку |
Зеленко Анна Сергіївна | Начальник земельного відділу |
Сичевська Таміла Йосипівна | Головний спеціаліст земельного відділу |
Германчук Людмила Миколаївна | Спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою |
Міщенко Юрій Миколайович | Начальник відділу містобудування та архітектури |
Литвин Наталія Володимирівна | Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури |
Барбулов В’ячеслав Володимирович | Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури |
Нужна Олена Володимирівна | Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури |
Коляденко Оксана Петрівна | Начальник відділу праці та соціального захисту населення |
Сапсай Олена Степанівна | Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення |
Качаленко Аліна Олександрівна | Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення |
Палагеча Світлана Борисівна | Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення |
Сміщук Вероніка Миколаївна | Головний спеціаліст (з повноваженнями інспектора праці) відділу праці та соціального
захисту населення |
Святенко Світлана Володимирівна | Головний спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення |
Іванішин Катерина Михайлівна | Начальник відділу по роботі з персоналом |
Господарець Надія Юріївна | Головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом |
Корнієнко Олена Василівна | Начальник загального відділу |
Сокол-Носенко Олександра Володимирівна | Головний спеціаліст загального відділу |
Воропай Ірина Юріївна | Головний спеціаліст загального відділу |
Баскакова Таїсія Петрівна | Начальник відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради) |
Білецька Віталія Віталіївна | Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради) |
Кравчун Світлана Григорівна | Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності ради (секретаріат ради) |
Бондаренко Дмитро Валерійович | Спеціаліст І категорії з програмного забезпечення сектору з питань комунікацій
та інформаційної політики |
Кириченко Іван Васильович | Завідувач архівного сектору |
Юркевич Любов Миколаївна | Головний спеціаліст архівного сектору |
Демченко Сергій Олександрович | Начальник юридичного відділу |
Шевченко Наталія Олександрівна | Головний спеціаліст юридичного відділу |
Черниш Наталія Володимирівна | Головний спеціаліст юридичного відділу |
През Світлана Станіславівна | Начальник відділу-центру надання адміністративних послуг |
Савченко Віта Володимирівна | Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг |
Мащенко Майя Миколаївна | Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг |
Барбулова Наталія Леонідівна | Адміністратор відділу-центру надання адміністративних послуг |
Кошка Марія Дмитрівна | Начальник відділу реєстрації місця проживання |
Свінціцька Інна Федорівна | Головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання |
Самойленко Людмила Петрівна | Спеціаліст І категорії відділу реєстрації місця проживання |
Цуруль Ірина Миколаївна | Начальник відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно
та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань |
Господарець Олександр
Олександрович |
Головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно
та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань |
Яковенко Павло Петрович | Головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно
та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань |
Йосипчук Микола Борисович | Завідувач господарством господарської служби |
Новікова Наталія Вікторівна | Начальник відділу освіти |
Шевченко Оксана Валеріївна | Головний спеціаліст відділу освіти |
Борздуха Оксана Миколаївна | Головний спеціаліст відділу освіти |
Дмитрук Світлана Сергіївна | Головний спеціаліст відділу освіти |
Вишинська Наталія Володимирівна | Начальник відділу культури, молоді та спорту |
Злобіна Ельвіра Миколаївна | Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту |
Домбровський Тарас Вікторович | Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту |
Вишняк Тетяна Леонідівна | Начальник служби (відділу) у справах дітей |
Політико Марина Юріївна | Головний спеціаліст з юридичних питань служби (відділу) у справах дітей |
Низовець Галина Андріївна | Головний спеціаліст служби (відділу) у справах дітей |
Лук’яненко Юлія Вікторівна | Провідний спеціаліст служби (відділу) у справах дітей |
Фінансове управління | |
Григораш Олена Юріївна | Начальник фінансового управління |
Дерун Олена Миколаївна | Начальник бюджетного відділу |
Глущенко Людмила Анатоліївна | Головний спеціаліст бюджетного відділу |
Борейко Катерина Олександрівна | Головний спеціаліст бюджетного відділу |
Богомолова Людмила Миколаївна | Начальник відділу доходів |
Біленко Ілона Олегівна | Головний спеціаліст відділу доходів |
Гулюк Ольга Олександрівна | Головний спеціаліст відділу доходів |