Дитячо-юнацька спортивна школа

IMG_4231 У Бородянській районній дитячо-юнацькій спортивній школі функціонують 4 відділення: бокс, боротьба вільна, волейбол, футбол, де в 27 групах займаються 370 учнів, що складає майже 7% від загальної кількості учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Навчально-тренувальний процес у школі організовано за двома етапами: початкової підготовки (14 груп, 222 учні) та попередньої базової підготовки (13 груп, 148 учнів).

 

Кількість учнів – вихованців ДЮСШ

  2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Кількість груп 21 26 33 31 21 25 27
Кільіксть учнів 306 370 486 422 279 336 370

Навчально-тренувальні заняття та спортивно-масові заходи проводяться на базах Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів, Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів, Немішаївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 та Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, Пісківської гуманітарної гімназії, Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Н.Сосніної, Здвижівської ЗОШ І-ІІ ступенів, спорткомплексу «Борекс» у смт Бородянка та «Пісківка-спортивний центр» у смт Пісківка.

_OZbwi52yH4

За сприянням Бородянської районної ДЮСШ протягом 2015 року проводились районні спортивно-масові заходи, в яких брали участь учні загальноосвітніх н авчальних закладів та вихованці спортивної школи, зокрема: фестиваль шкільного футболу “Футбольні надії Київщини”, “Шкіряний м’яч”, “Старти надій”,  “Олімпійське лелеченя”, змагання з баскетболу 3х3, змагання з 7 олімпійських видів спорту за програмою Спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів району.

До адміністративного штату Бородянської районної дитячо-юнацької спортивної школи входять:

Директор – Шома Володимир Олександрович

Заступник директора – Даниленко Ірина Миколаївна

Тренерський склад дитячо-юнацької спортивної школи складає 13 тренерів (4 штатних тренерів, 9 працюють за сумісництвом і викладають фізичну культуру в загальноосвітніх навчальних закладах Бородянського району), серед яких 1 тренер має вищу кваліфікаційну категорію, 1 – першу кваліфікаційну категорію, 7 викладачів – фахівці другої кваліфікаційної категорії. Звання «м айстер спорту» мають 3 тренери-викладачі. Всі викладачі з вищою освітою.

Тренери здійснюють ретельний відбір дітей у групи, проводять заняття, в основному, на достатньому рівні та відповідно до розкладу навчально-тренувальних занять, забезпечують виконання навчальних програм,  впроваджують у навчальний процес елементи інноваційних форм та методів.  

Досягнення відділення футболу: 4 місце серед юнаків 2003-2004 рр.н. у Чемпіонаті Київської області з футзалу, 3 місце Чемпіонату ДЮФЛКО сезону 2014-2015 років серед юнаків 2003-2004 років народIMG_4247ження (тренер-викладач Сокол О.Ф.), 6 місце Чемпіонату ДЮФЛКО сезону 2014-2015 років серед юнаків 2000-2001 років народження (тренер-викладач Юрченко В.А.). У сезоні 2015-2016 року 2 команди 1999-2000 та 2001-2002 рр.н. беруть участь у Чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд та 6 команд чотирьох вікових категорій (1999-2000, 2001-2002, 2003-2004, 2005-2006 рр.н.) беруть участь у Чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги Київської області. Після першого кола Чемпіонату ДЮФЛУ команда 2001-2002 рр.н. (тренер-викладач Юрченко В.А.) займає третє місце у турнірній таблиці.                  

Досягнення відділення волейболу: команда юнаків 2000 р.н. і мол. (тренер Слобожан О.М.) посіли ІІ місце в обласних змаганнях з волейболу. Команда дівчат 1999-2000 рр.н. (тренер-викладач Давидчук Б.П.) бере участь у Чемпіонаті Клубно-зальної волейбольної ліги м Києва. За підсумками року команда посіла ІІ місце у відкритій першості Вишгородської ДЮСШ з волейболу, 9 місце в Чемпіонаті КЗВЛ та дійшла до 1/8 фіналу Кубку КЗВЛ. Команда дівчат 2002-2004 рр.н. (тренери-викладачі Янчук В.П., Малишев Л.Г.) посіла І місце у відкритій першості Бучанської ДЮСШ.

Найвагоміші досягнення відділень боксу та боротьби вільної за 2015 рік:

Прізвище, ім’я спортсмена Вид спорту Назва змагання, дата, місце проведення Місце Прізвище тренера
Йосипенко Роман Боротьба вільна Відкрита першість Бородянської ДЮСШ «Кубок козацької слави» (28-30 серпня 2015 року) І Дрондін Денис Сргійович
Савін Сергій Боротьба вільна Відкрита першість Бородянської ДЮСШ «Кубок козацької слави» (28-30 серпня 2015 року) І Мигалюк Микола Васильович
Кравченко Іван Боротьба вільна Відкрита першість Бородянської ДЮСШ «Кубок козацької слави» (28-30 серпня 2015 року) Чемпіонат Київської області з боротьби вільної (жовтень 2015 р.) І     ІІ Дрондін Денис Сергійович
Шеремет Іван Боротьба вільна Відкрита першість Бородянської ДЮСШ «Кубок козацької слави» (28-30 серпня 2015 року) ІІ Дрондін Денис Сергійович
Черненко Ярослав Боротьба вільна Відкрита першість Бородянської ДЮСШ «Кубок козацької слави» (28-30 серпня 2015 року) ІІ Дрондін Денис Сергійович
Йосипенко Богдан Боротьба вільна Відкрита першість Бородянської ДЮСШ «Кубок козацької слави» (28-30 серпня 2015 року) ІІ Дрондін Денис Сергійович
Шеремет Тимофій Боротьба вільна Відкрита першість Бородянської ДЮСШ «Кубок козацької слави» (28-30 серпня 2015 року)   ІІІ Дрондін Денис Сергійович
Семенов Антон Бокс – Чемпіонат Київської області з боксу (21.01.2015 р м Біла Церква) – Регіональний чемпіонат України серед юнаків 2001-2002 рр.н. (07.02.2015 р., м Бердичів) – Турнір найсильніших боксерів України (19.04.2015 р., м Васильків) – Чемпіонат України серед юнаків 2001-2002 р.н. (20.05.2015 м. Ужгород) – Турнір найсильніших боксерів України серед юнаків 2001-2002 р.н. (25.08.2015 р., м Коломия) І     ІІІ   ІІІ   V   ІІІ       Кунець Олександр Олександрович
Петренко Олександр Бокс – Чемпіонат Київської області з боксу (21.01.2015 р м Біла Церква) – Регіональний чемпіонат України серед юнаків 2001-2002 рр.н. (07.02.2015 р., м Бердичів) І     І Кунець Олександр Олександрович
Петренко Віталій Бокс – Чемпіонат Київської області з боксу (21.01.2015 р м Біла Церква) – Регіональний чемпіонат України серед юнаків 2001-2002 рр.н. (07.02.2015 р., м Бердичів) І     ІІ Кунець Олександр Олександрович
Бугайов Максим Бокс – Чемпіонат Київської області з боксу (21.01.2015 р м Біла Церква) – Регіональний чемпіонат України серед юнаків 2001-2002 рр.н. (07.02.2015 р., м Бердичів) І     ІІІ   Кунець Олександр Олександрович
Матлай Данило Бокс – Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2001-2002 р.н. (21.01.2015 р м Біла Церква) – Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2002-2003 р.н. (20.10.2015 р м Славутич) ІІІ     І   Кунець Олександр Олександрович
Косенко Дмитро Бокс Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 1998-1999 р.н. (15.09.2015 р м Бровари) ІІ Кунець Олександр Олександрович
Литвиненко Денис Бокс Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 1998-1999 р.н. (15.09.2015 р м Бровари) ІІІ Кунець Олександр Олександрович
Котенко Данило Бокс – Чемпіонат Київської області з боксу ( березень, жовтень 2015 р.) м Біла Церква – Відкрита першість Бородянської ДЮСШ  з боксу на призи І.Луцкова (09.10.2015 р, смт Пісківка) ІІ       ІІ   Степков Віктор Вікторович
Чоботарьов Роман Бокс  Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2002-2003 р.н. (20.10.2015 р м Славутич) ІІІ     Кунець Олександр Олександрович
Науменко Владислав Бокс Всеукраїнський  турнір з боксу пам’яті Курілова, Косякова (31.10-02.11.2015 р.) ІІІ Степков Віктор Вікторович
Атаманчук Віталій Бокс – Чемпіонат України з боксу (травень 2015 р.) – Чемпіонат Київської області з боксу (листопад 2015 р.) – Всеукраїнський  турнір з боксу пам’яті Курілова, Косякова (31.10-02.11.2015 р.) ІІ   І   ІІ   Степков Віктор Вікторович
Дубовенко Назар Бокс – Чемпіонат Київської області з боксу (листопад 2015 р.) – Всеукраїнський  турнір з боксу пам’яті Курілова, Косякова (31.10-02.11.2015 р.) – Відкрита першість Бородянської ДЮСШ  з боксу на призи І.Луцкова (09.10.2015 р, смт Пісківка) І   І     І   Степков Віктор Вікторович