Освіта

img-20140425143224-671У Бородянці успішно функціонує три дитячих садочки: «Буратіно», «Казка» та «Колосочок».  Дошкільні навчальні заклади селища затишні та просторі, дітлахи ростуть та розвиваються в пізнавальній атмосфері під егідою найкращих вихователів. Ключовим критерієм вибору садочку для вас стане місце проживання.

У первачків є право вибору трьох шкіл. Школа №1 та №2 – це школи I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, де учні мають можливість отримати повну середню освіту. Бородянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів навчає учнів до 9 класу включно, що відповідає основній середній освіті.

У Бородянській дитячій музичній школі юні вихованці отримують  початкову музичну  освіту. Бородянська музична школа є одним із мистецьких закладів району, педагогічний колектив якої залучає дітей до активної творчої діяльності, створює умови для подальшої мистецької освіти.

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Бородянський професійно-аграрний ліцей» дозволить випускникам 9-х та 11-х класів отримати фах електрогазозварника, тракториста, офіціанта, кухаря, овочівника, слюсаря з ремонту авто та ін.